Bērnu apģērbi un citas lietas. Jaunas iepirkšanās iespējas

Preces bērniem un pieaugušajiem

 

Kā es ietaupu līdz pat 90% no preces vērtības?

Vienkārši reģistrējiet savu bezmaksas profilu šeit

Krekli

 

cimdi

 

Vienkārši un ērti

Advertisements

Jauni Bērnu Apģērbu modeļi

Laiks jaunumiem. Laipni aicināti ieskatīties mūsu jaunajā Bērnu apģērbu kolekcijā, kas drīzumā parādīsies Rīgā. Kārtējās stilīgās drēbes zēniem un meitenēm. Ņemot vērā Jūsu ieteikumus ir veiktas izmaiņas bērnu apģērbu modeļu aprakstos. Tagad cenas redzamas arī arī tūlīt zem mazajām apģērbu bildītēm un nav obligāti jāiet uz aprakstu lai tās uzzinātu. Pamanīsiet arī, ka tagad meiteņu apģērbi un zēnu apģērbi ir atsevišķās lapās.

Ls 4.00

Ls 1.00

Kā vienmēr, arī šoreiz, ir iespējams pieteikties pirms šie bērnu apģērbu modeļi ir klāt. Pieteikties jau iepriekš izdevīgi tāpēc, ka bieži gadās, ka kādi no modeļiem tiek izpārdoti, vēl nesasniedzot Rīgu.
Lūdzu rakstiet: feinaslietas@gmail.com

Jaunas bildes bērnu apģērbu kolekcijai

Sveicināti visi, kas parakstījušies uz mūsu jaunumiem, kā arī visi, kas ienākuši, meklējot stilīgus bērnu apģērbus par saprātīgām cenām. Gribu aicināt ieskatīties jaunās bērnu apģērbu kolekcijas jaunajās bildēs. Tagad bērnu apģērbu modeļi ir labāk saskatāmi un izvērtējami. Laipni gaidīti arī komentāri un vēlmes vai idejas.

Jaunumi bērnu apģērbu kolekcijai

Sveicināti. Pirmajā šī gada rakstā vēlos pateikties tiem, kuri pacietīgi sagaidīja pasūtītos bērnu apģērbu modeļus. Runa ir par janvāra kolekciju, uz kuru izrādījās liels pieprasījums. Viss noris pēc plāna un savus pasūtījumus varēsiet saņemt nākamās nedēļas beigās.Stilīgi bērnu apģērbi

Sakarā ar saņemtajiem pasūtījumiem uz janvāra (2011-01) bērnu apģērbu kolekciju, ir veiktas izmaiņas un pārdotie apģērbu modeļi izņemti, līdz ar to šobrīd vairs nav pieejami. Ir pievienoti daži jauni bērnu apģērbu modeļi, kuru sākotnēji nebija iekļauti.

Laipni aicināti apmeklēt atjaunoto un papildināto informāciju kā arī sekot izmaiņām, lai nepalaistu garām stilīgu bērnu apģērbu piedāvājumus! Pasūtījumus lūdzu sūtiet uz e-pastu: feinaslietas@gmail.com

Jauna Bērnu apģērbu kolekcija Janvārī

Sveicināti visi interesenti. Šodien vēlos infomēt par jaunas kolekcijas tuvošanos. Tās komplektācija ir gandrīz jau pabeigta un šeit varat apskatīt tos bērbu apģērbu modeļus, kas uz doto brīdi ir apstiprināts piegādei. Tie, kas nav paguvuši pasūtīt savus bērnu apģērbu modeļus šajā, janvāra, piegādē, laipni aicināti sekot līdzi jaunumiem šajā biļetēnā, jo drīz šeit tiks publicēti bērnu apģērbu modeļi, kurus ir iespējams pasūtīt (kā no kataloga). Atgādināšu, ka vienkāršāk ir parakstīties uz jaunumiem savā e-pastā.

Izmaiņas Biļetenā – liekā informācija par iepriekšējiem bērnu apģērbu pievedumiem izņemta

P.S  Tikko izdzēsu iepriekšējās sadaļas un rakstus, jo tie vairs nav aktuāli un negribu, ka šis biļetens izveidojas par garu, vecu  un nevajadzīgu ziņu kaudzi. Tikai jaunākā informācija. Tāds varētu būt moto! Vēlos atgādināt, ka atlikušajā sadaļā “Bērnu apģērbi” ir preces, kuras pašlaik ir pieejamas.

Neesmu miljonāre un tas man tāds patīkams hobijs, tāpēc neiepērku bērnu apģērbus un citas drēbes vagoniem. Tikai tādas kas kvalitatīvas, kas šķiet gana stilīgas un nelielos apmēros. Pēdējā laikā sanāk, ka katru nedēļu ir jauna bērnu apģērbu kolekcija. Vai nav forši!

Par 2010.gada decembra bērnu apģērbu kolekciju

Paldies visiem maniem klientiem un arī tiem, kuri tik aktīvi interesējas par stilīgiem bērnu apģērbiem. No iepriekšējā (Novembra) pieveduma vairs maz kas ir atlicis. Varu iepriecināt arī tos, kuri bija pieteikušies nākamajai bērnu apģērbu kolekcijai. Tā tiek gaidīta pienākam 25.decembrī tieši pēc Ziemsvētkiem. Par precīzāku laiku uzrakstīšu vēlāk.

Kā arī agrāk visi, kas ir parakstījušies šajā biļetenā – automātiski saņems jaunāko informāciju par bērnu apģērbu piedāvājumiem savos e-pastos. Kas vēl to nav paguvuši izdarīt – pēdējais laiks….!

Blogs par stilīgiem apģērbiem bērniem un ģimenei

meitene ar  kleituSveicināti manā blogā “APĢĒRBI BĒRNIEM UN ĢIMENEI“. Visus bērnu apģērbus šajā blogā esmu rūpīgi izvēlējusies pēc savas subjektīvās, estētiskās uztveres. Šeit esmu centusies ievietot informāciju par dažādiem bērnu apģērbiem, kuri nāk no pārbaudītiem piegādātājiem (Anglijā u.c Eiropas valstīs) un nav šaubu par šo apģērbu augsto kvalitāti. Turklāt viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tieši šie bērnu apģērbu modeļi ir pārstāvētas manā apģērbu galerijā ir to demokrātiskā cena.